Znaczenie utraty wagi

10 kg, który wydaje się ogromnie tracić w ciągu zaledwie 2 tygodni. Istnieje jednak dieta polecana przez kilku kardiologów, która byłaby magicznym przepisem na szybkie zrzucenie kilku kilogramów, które zrujnują Ci życie. Jak to działa? Wyjaśnij, widelec i bikini. Wydajnie i szybko. Przede wszystkim musisz wiedzieć, że kluczem do skutecznej diety są: zdrowa żywność i sport kilka razy w tygodniu. W każdym razie działa, aby schudnąć w sposób trwały i szybki.

Ale prawdą jest, że niektórzy z nas mają trudniejszy metabolizm do trenowania iw takich przypadkach nawet najlepszy dietetyk i najlepszy trener sportowy nie wystarczy, aby szybko zrzucić te małe 5 kg. Istnieje więc dieta, która jest doceniana przez kardiologów (ponieważ w rzeczywistości jest częścią diety zapobiegającej chorobom sercowo-naczyniowym i cholesterolu), pamiętaj o przestrzeganiu listu, aby szybko zobaczyć pierwsze wyniki.

Planowanie odchudzania

1

Jeśli chcesz schudnąć, musisz pamiętać, że dieta to za mało. Musisz nauczyć się kontrolować to, co jesz, ale to nie wystarczy, aby pomóc ci schudnąć. Utrata wagi wymaga przygotowania psychologicznego i nienagannego myślenia, aby osiągnąć swój cel. Jeśli chcesz schudnąć, potrzebujesz wytrwałości i motywacji. Znając swoje cele pozwala lepiej zdefiniować najbardziej odpowiednią strategię do ich osiągnięcia.

Więc jeśli planujesz schudnąć, należy określić, ile funtów trzeba stracić i kiedy chcesz je stracić. Im jaśniejsze są Twoje cele, tym skuteczniejsza będzie strategia, którą przyjmiesz. Bądź jednak realistyczny ze swoimi celami. Nie wpadnij pod potworne ciśnienie. Musisz ocenić, jak długo trwa, aby rzucić te dodatkowe kilogramy, ponieważ nie ma cudownego lekarstwa, które pomoże Ci stracić niechciany tłuszcz.

Jeśli planujesz schudnąć, musisz określić, ile kilogramów musisz stracić i kiedy chcesz je stracić. Im jaśniejsze są Twoje cele, tym skuteczniejsza będzie strategia, którą przyjmiesz. Bądź jednak realistyczny w swoich celach. Nie wpadnij pod potworne ciśnienie. Musisz ocenić, jak długo trwa, aby rzucić te dodatkowe kilogramy, ponieważ nie ma cudownego lekarstwa, które pomoże Ci stracić niechciany tłuszcz .

Naucz się rozumieć swoje ciało i identyfikować źródła nadwagi. Jeśli planujesz schudnąć, musisz znać swoje ciało, ograniczenia, które może znieść i presję, jaką może podjąć. Ogólnie rzecz biorąc, utrata masy ciała może być ze złej diety lub z dość niechlujny styl życia. Dlatego nawet jeśli przestrzegasz wszystkich zasad, nie otrzymasz wyników, jeśli nie możesz zrozumieć pochodzenia przyrostu masy ciała. Jeśli jest to stan przygnębiony, musisz wypracować swoje problemy, aby uniknąć wpływu metabolizmu. Im bardziej zmotywowany jesteś do przyjęcia o wiele zdrowszego stylu życia, tym łatwiej osiągniesz swoje cele.

Diety, które obiecują schudnąć w ciągu kilku tygodni

2

Aby uniknąć efektu yoyo i trwale schudnąć, neurobiolog Michel Desmurget, były otyły mężczyzna, wyjaśnia nam, jak „oszukał swojego b, jeśli diety niskokaloryczne działają”, Michel Desmurget mówi, ” To zajmuje tylko chwilę. Organizm nie rozróżnia diety od głodu. Poczuje niebezpieczeństwo i zrobi więcej rezerw. „Następnie obserwujemy fizjologiczną adaptację, której Wola, jakkolwiek silna może być, generalnie nie opiera się. Deszcz, a tym samym kaloryczne wejścia i wyjścia zbalansowane. Uczucie sytości maleje, a głód staje się wszechobecny. Nasze pragnienia tłuszczu i cukru są akcentowane i nie można nie poddać się impulsom.

Musisz zwolnić, aby nie brutalizować mechaniki. Wydaje mi się dziwne, że mówimy o dietach, które obiecują schudnąć w ciągu kilku tygodni. Gdybym ci powiedział, że chcę przytyć 10 funtów w 5 tygodni, powiedziałbyś mi, że jestem szalony. Innym zjawiskiem fizjologicznym ze względu na mechanizm obronny organizmu jest to, że osoba, która schudnie, spali mniej kalorii niż osoba, która nie jest na diecie. W rzeczywistości organizm dostosuje się do tej nowej diety „w taki sam sposób, jak podczas biegu, twoje mięśnie przyzwyczają się do ćwiczeń. Po zastosowaniu diety twoje ciało nauczy się oszczędzać kalorie. Znaczenie posiadania świadomości żywieniowej. Mózg nie jest jednak nieomylny.

Możesz schudnąć tak długo, jak wolno. Jeśli ciało nie jest brutalizowane, nie będzie się bronić i wysyłać złych sygnałów do mózgu. Nie musisz się wyczerpywać na siłowni lub jeść endywii każdej nocy. Utrata wagi w sposób zrównoważony wymaga bardzo małego wysiłku. „Nie powinieneś ingerować w swoją dietę lub przestrzegać demonicznego programu ćwiczeń, ale po prostu zeskrobuj kilka kalorii tu i ówdzie.

Unikaj niepotrzebnych Pokus

3

Na przykład, jeśli chcesz pizzę, wybierzesz tę z najmniej kalorycznymi składnikami. Jeśli chodzi o ćwiczenia, wysiadamy wcześniej z metra i chodzimy itd. Nagromadzone dzień po dniu, te odizolowane małe zyski kończą się ważeniem dziesiątek funtów. Ale aby to zadziałało, ważne jest, aby mieć dobrą świadomość żywieniową, aby wiedzieć, gdzie oszczędzać kalorie.

Cheat the hunger. The craving for food is triggered not only by hunger, but by visual stimuli, so it’s important not to let your food, especially sweet ones, show off. „We may as well avoid unnecessary temptations. We will hide and organize so that we do not leave food visible or carry with us. Our body is not able to accurately measure the amount of food consumed,” explains the neurobiologist. Hence the importance of reviewing the size of its portions – which from years they grow, choosing smaller dishes, for example, as long as there is food on the plate, we eat it.

One of the keys to losing weight is when to run. How to resist the 1001 temptations here and how to resist chocolate in the closet Never go shopping when you are hungry and make a list that we will try to respect as scrupulously as possible.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *