Skuteczne metody spalania tłuszczu, o których nie pomyślałeś

Myślisz, że znasz każdy sekret, by znaleźć idealną formę fizyczną? Oto metody 5, aby szybko spalić tłuszcz, o których na pewno nie myślałeś

Skuteczne metody spalania tłuszczu

Skuteczne metody spalania tłuszczuTest kostium jest blisko i jeśli nie spędził zimę podnoszenia ciężarów, działa na bieżni i robi co najmniej 10 zakrętów dziennie, ryzyko przyjazdu w lecie z kilku zbyt wielu rolek. Niebezpieczeństwo, którego można uniknąć dzięki niektórym niespodziewanym urządzeniom spalającym tłuszcz, które można zastosować w praktyce bez nadmiernego stresu. Istnieją żywności, naturalnych środków i konkretnych ćwiczeń, które mogą sprawić, że schudniesz i dać impuls do metabolizmu.

Olej kokosowy: skuteczny przeciw brzuchowi

Wbrew temu, co można sobie wyobrazić olej kokosowy jest doskonałym sprzymierzeńcem, aby obniżyć igłę skali. Zawiera w rzeczywistości kombinację specjalnych kwasów tłuszczowych, które zmniejszają apetyt, dając poczucie sytości i o silnym działaniu w przyspieszaniu metabolizmu. Dodanie oleju kokosowego do diety może zwiększyć zdolność spalania nadmiaru tłuszczu, zwłaszcza tych, które osadzają się na brzuchu. Wystarczy 2 łyżki dziennie, a łatwiej będzie czuć się spuszczonym i zamknąć zamek błyskawiczny spodni.

Cynamon, przyprawa spalająca tłuszcz

Cynamon, przyprawa o szczególnym aromacie i smaku, jest cennym naturalnym lekarstwem na ponowne odkrycie utraconej linii. Dzięki swemu działaniu na spalanie tłuszczu przeciwdziała tworzeniu się cholesterolu we krwi i jest bogata w korzystne właściwości. Oprócz wspomagania trawienia, przyspiesza metabolizm, utrzymuje układ pokarmowy zdrowy i wydajny. Praktycznie eliksir dobrego samopoczucia dla całego organizmu. Poprawia również krążenie krwi, eliminuje uczucie obrzęku i daje poczucie sytości. Działanie cynamonu, chili i innych przypraw spalających tłuszcz, trwa średnio do 20 minut po posiłkach. Następnie polecamy herbatę ziołową z cynamonem.

Cynamon herbata ziołowa: doprowadzić 1 l wody do wrzenia i dodać 1 gałązkę cynamonu (lub 5 łyżeczek proszku). Odstawić na 10 minut. Odcedzić wszystko i wlać do filiżanki z pół łyżeczki miodu. Spożywać około godziny po posiłku.

Mięta i zielona herbata: razem obudzić metabolizm

Mięta ma wielką właściwość przebudzenia metabolizmu zapewniając pożądany efekt slim. Spal kalorie i kształt jeden z najbardziej krytycznych punktów dla wszystkich kobiet-brzuch. Mięta jest w stanie zwiększyć spożycie kalorii w naszym organizmie. To właśnie „świeżość” charakterystyczna dla mentolu sprawia, że ta cenna substancja usuwa dodatkowe kilogramy.

Pomaga opróżnić nogi i dzięki działaniu moczopędnemu eliminuje nadmiar płynów, które powodują cellulit. Wystarczy wziąć codziennie rano filiżankę herbaty, lepiej, jeśli Zielony, dodając 10 liści mięty. Katechina, składnik aktywny zawarty w zielonej herbacie, jest naturalnym przeciwutleniaczem, który utrzymuje młode komórki i zwiększa działanie metabolizmu. Połączenie tych dwóch produktów daje zatem doskonałe efekty.

Schudnij skakanką

Schudnij skakankąOprócz następujących zrównoważonej i zdrowej diety i wykonywania stałej aktywności fizycznej istnieją pewne ćwiczenia sportowe bardziej skuteczne niż inne, aby spalić tłuszcz. A niektóre są tak niezauważone jak skoki linowe. Skakanie z liny sprawia, że schudniesz, tonizuje ciało i pozwala poprawić funkcjonowanie układu krążenia.

Jest to rodzaj ćwiczeń aerobowych, które wyszczuplają nogi, ujędrniają pośladki i sprawiają, że mięśnie czworogłowe, uda i łydki działają. Praktycznie całe ciało. Wypróbuj kurs, który obejmuje serię powtórzeń trwających łącznie 15 minut. Oczywiście determinacja, stałość i zbilansowana dieta są wymagane, aby zobaczyć doskonałe wyniki w krótkim czasie. Ćwiczenie to poprawia krążenie krwi, zwiększa równowagę, korzystnie wpływa na serce i płuca oraz wzmacnia mięśnie pleców. Piętnaście minut tego zdrowego ćwiczenia spalić do 200 kalorii.

Tak wiele małych posiłków, aby spalić więcej kalorii

Schudnij skakankąMetabolizm musi być aktywny i zawsze stymulowany. Najlepszym rozwiązaniem jest podzielenie dziennych kalorii na 6 małych zbilansowanych posiłków, zamiast kanonicznych 3 super obfite posiłki dziennie. Ta metoda da impuls do metabolizmu i będzie spalić kalorie jeść lepiej.

Zaczyna się od obfitego, ale zbilansowanego śniadania, kontynuuje przekąską o poranku, lekkim lunchem, małą przekąską podobną do przekąski o poranku, lekkim aperitifem i lekką kolacją. A przed snem zrelaksować się przy ciepłej herbacie ziołowej i moczopędnej. W ten sposób pomoże metabolizm pozostać zawsze aktywny, na korzyść linii. Pomijanie posiłków jest jednym z najlepszych sposobów na przyrost masy ciała, dzięki temu, że organizm otrzymuje wiadomość o głodzie, a metabolizm spowalnia do maksimum, aby zachować złogi i zapasy, w tym złogi tłuszczu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *