Jak schudnąć w dwa tygodnie: dieta Scarsdale

Dieta Scarsdale została opracowana przez amerykańskiego kardiologa Hermanna Tarnauera w latach 50. Jest to dieta o niskiej zawartości węglowodanów, która ogranicza cię do 1 000 kalorii dziennie. Oczywiście, jeśli wybierzesz tę niskokaloryczną dietę, możesz pożegnać się z cukrem, a także skrobiami i innymi pełnotłustymi produktami mlecznymi. Preferowane są niskokaloryczne warzywa, chude mięso i ryby. Nie wspominając o grejpfrutach i owocach sezonowych. Jak rozumiesz, lepiej uzbroić się w dobrą dawkę siły woli, aby się utrzymać.

Nagroda (kusząca)? Roztop się jak śnieg na słońcu: 8 kg w mniej niż 14 dni. Jak schudnąć w dwa tygodnie: dieta Thonona
Stracić do 10 kg w 14 dni ! Taka jest obietnica diety Thonon, wymyślonej przez lekarza z Chu Thonon-les-Bains.

Utrzymuj utratę wagi, przyjmując dobre nawyki żywieniowe

1Zarówno niskokaloryczna, jak i wysoce proteinowa, ta dieta dobrze komponuje się z mięsem, jajami, a także nabiałem, eliminując tłuszcze i węglowodany. W zapomnieniu także cukier, sól i alkohol.

Pierwszej 14-dniowej fazie towarzyszy Faza stabilizacji, która trwa tyle tygodni, ile stracił kilogram. Cel ? Utrzymanie utraty wagi poprzez przyjmowanie dobrych nawyków żywieniowych. Jak schudnąć w dwa tygodnie: dieta Mayo. Co jeść w menu diety Mayo ? Jajka, jajka i jeszcze raz jajka, na całe jedzenie ! Zapomnij o skrobiach, tłuszczach, produktach mlecznych i cukrach. Owoce są również zabronione, z wyjątkiem grejpfruta.

Niezbyt szczęśliwy jako perspektywa ! Ale wynik jest tego wart (a priori), ponieważ znowu utrata masy ciała jest dramatyczna : do 7 kilogramów w ciągu 2 tygodni. Bardzo http://www.nietylkodzieciaki.com/reduslim-srodek-gwarantujacy-usuwanie-niechciane-kilogramy/ restrykcyjna, ta dieta zmusza cię do spożywania kalorii 800 kcal dziennie zamiast zwykle zalecanych 2200. Tyle że odchudzanie w krótszym czasie niż trzeba powiedzieć, zawsze ma skutki uboczne, które byłyby dobre.

Jak schudnąć w dwa tygodnie, tak, ale. Jeśli chodzi o pozbycie się dodatkowych kilogramów, cierpliwość nie jest naszą siłą ! Chcemy teraz wszystkiego ! Tak, ale tryby błyskawicy mają swoje ograniczenia. Kiedy tracimy na wadze szybciej niż jego cień, niemal natychmiast znajdujemy utracone kilogramy. I zawsze jest jeszcze kilka, które zapraszają się na nasze tyłki lub gdzie indziej.

Diety niskowęglowodanowe, bardzo niskokaloryczne

2To słynny efekt jo-jo, najgorszy koszmar półek ! Ponadto te restrykcyjne i hiper-restrykcyjne diety mogą narazić Cię na znaczne niedobory.

Jak wiadomo, nasze ciało pochodzi z obrażonych. Zawsze kończy się zmuszaniem nas do płacenia za „niesprawiedliwość”, którą mu wyrządzamy. Nigdy nie powiedzą ci wystarczająco dużo, musisz na chwilę stracić dodatkowe kilogramy. To cały styl życia, który należy ponownie rozważyć, przyjmując nowe, zdrowsze nawyki.

A do tego trzeba być cierpliwym i nic nie puszczać ! Krótko mówiąc, schudnij w dwa tygodnie-tak, ale nie więcej niż dwa kilogramy ! Mieszkając w mieście Scarsdale, dr K. Herman Tarnauer, amerykański kardiolog, miał okazję leczyć byłych jeńców wojennych w Wietnamie. Zauważył wtedy, że ci, którzy zostali internowani w obozach i dlatego mieli bardzo ograniczoną dietę, byli zdrowsi niż ci, którzy pozostali na froncie.

W rezultacie doszedł do wniosku, że trzeźwa dieta jest lepsza dla zdrowia… opracował więc dietę Scarsdale i ujawnił ją w książce z 1978 r. Scarsdale, bezbłędna dieta medyczna nazwa Francuska .

Dieta niskowęglowodanowa, zwiększanie dziennego spożycia białka i spożywanie innych pokarmów o niskim IG przyczynia się do utraty wagi

3Ta metoda jest częścią tak zwanych diet „niskowęglowodanowych”, bardzo niskokalorycznych. Koncentruje się na spożywaniu mięsa, ryb, warzyw i dopuszcza skrobie, tłuszcze i cukier tylko w bardzo ograniczonych ilościach.

Jak działa dieta Scarsdale. Zgodnie z dietą Scarsdale obietnica jest następująca: utrata 8 kg w zaledwie 14 dni. Tak właśnie jest lekarz. Tarnauer nazywa fazę dwa na  fazę zmasowanego ataku. Następuje etap dwa wyłączenia  14 dni konserwacji w celu ustabilizowania utraconej wagi. Znacznie zmniejszając węglowodany w diecie, stan ketozy pojawia się po trzech dniach co zmniejsza uczucie głodu i pomaga utrzymać tę bardzo restrykcyjną dietę. Ten schemat jest dostępny dla wszystkich budżetów. 

Preferujemy produkty surowe, a zwłaszcza sezonowe, tanie
Zabrania się spożywania słodkich lub nadmiernie przetworzonych produktów spożywczych, które są zwykle dość drogie . Jeśli chodzi o białko zwierzęce, zmieniaj mięso i ryby, aby nie przekroczyć budżetu, i unikaj niektórych części wołowiny lub cielęciny, które są dość drogie. Skuteczność. W zależności od osób można zaobserwować utratę wagi do 500 g dziennie. Wynika to w szczególności z moczopędnego działania diety. Scarsdale w pierwszym tygodniu.

Nie ma żadnych ograniczeń pod względem ilości, jednak osoba stosująca tę dietę musi wyjść zza stołu wciąż trochę głodna. W ramach tej diety niskowęglowodanowej zwiększenie dziennej dawki białka i spożywanie innych pokarmów o niskim indeksie glikemicznym przyczynia się do utraty wagi2. Ćwiczenie. Zaleca się 30-minutową aktywność fizyczną dziennie, aby wydać co najmniej 300 kalorii. Może to być po prostu chodzenie na piechotę, chodzenie do pracy na rowerze lub uprawianie sportu, takiego jak badminton lub taniec, na przykład 

ANSES ostrzega przed ryzykiem sercowo-naczyniowym i ryzykiem dyskomfortu, które mogą być spowodowane aktywnością fizyczną u osób stosujących tego rodzaju dietę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *